هشتمین نمایشگاه اختراعات و ابتکارات در یزد برگزار مي شود

مسئول برگزاری نمایشگاه ایده های برتر گفت: همزمان با برگزاری جشنواره ملي ایده های برتر، هشتمین نمایشگاه اختراعات و ابتکارات در پارک علم و فناوری یزد برگزار می شود.
 به گزارش روابط عمومي پارك، روح الله غفارزاده در نشستی خبری اظهار داشت: این نمایشگاه از 20 تا 22 آذرماه همزمان با هفته پژوهش و همزمان با برگزاری دهمین جشنواره ملی ایده های برتر در یزد برگزار می شود. وی افزود: در کنار این نمایشگاه، کارگاه های آموزشی نیز برگزار می شود که سرفصل های این کارگاه ها تا پایان مهر ماه مشخص می شود. غفارزاده عنوان کرد: به طور کلی در این کارگاه ها روشهای تجاری سازی ایده ها، چگونگی ایده پردازی وغیره برای بازدیدکنندگان تشریح می شود. وی یادآور شد: با توجه به پتانسیل های یزد، تجاری سازی ایده ها در این استان امکان بیشتری دارد، بیان داشت: امیدواریم امسال محصولات و اختراعات جدیدتری مرتبط با صنعت استان یزد داشته باشیم. غفارزاده ادامه داد: این نمایشگاه در محل پارک علم و فناوری برگزار خواهد شد و مراسم اختتامیه دهمین جشنواره ملی ایده های برتر نیز در دانشگاه یزد برگزار می شود.
محمد قويدل، رئیس روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد نیز در این نشست ضمن قدردانی از همکاری و تعامل رسانه ها در نه دوره گذشته جشنواره ملی ایده های برتر عنوان کرد: امیدواریم امسال نیز جشنواره ها حضوری پررنگ در جشنواره داشته باشند. قویدل بیان داشت: پس از پایان جشنواره نیز با همکاری رسانه ها باید به بررسی خروجی و دستاوردهای این جشنواره بپردازیم تا اهداف اصلی برگزاری این جشنواره ها محقق شود.